Blogs » Arts & Culture » Google Reklam Ajansı Best4you

Google Reklam Ajansı Best4you

 • İyi bir Google reklam ajansı ile profesyonel google reklam verme… Bugün size bir google reklam başlatırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğim. Konuya geçmeden önce şunu hatırlatmak isterim.

  Yapmış olduğunuz işlerden ciddi gelir hedefliyorsanız, web site yönetiminiz için profesyonel destek almalısınız. Bir örnek ile açıklayacak olursam, yaşadığım bir görüşme ile başlayabilirim.

  Ajansımızla iletişime geçmiş bir şirket yöneticisi, yapmış olduğu işlerden şu şekilde bahsetti; Kalorifer kazanı ve kalorifer sistemleri üretip, Dünya’ya ihracat yaptıklarını ve bu işler ile ilgili yeni bir makina aldıklarını söyledi. Makinanın fiyatı 1.5 milyon TL ve makinanın bakım fiyatının 400 bin TL civarında olduğundan bahsetti.

  Ne yazık ki pandemiden dolayı işlerinin durgun olduğunu belirtti. Web sitemiz için SEO ve reklam çalışması yaptırmasını gerektiğini bize iletti. Ben en çok satış yaptıkları bölgelerde kelimenin aylık 15.000 arama olduğunu ve tık başı reklam fiyatlarının en düşük 1.8TL en yüksek 8TL olduğunu söyledim. Yani ortalama 5 TL gibi yüksek maliyetli bir sektör olduğunu açıkça gördük.

  Bu sektördeki tüm müşterilere ulaşmak ortalama 75.000 TL ve SEO çalışmalarımızın ise 1.500 TL ile 15.000 TL olduğunu söyledim. Ve karşı tarafa her görüşmede sorduğum gibi siz aylık ne kadar bir bütçe ayırmayı düşünüyorsunuz? Karşı taraftan şöyle bir yanıt aldım. Biz bu rakamları karşılayamayız, SEO ve reklam dahil 500 TL aylık ayırabiliriz. Tabiki herkesin bütçesine, gelirine, giderine saygı duymalıyız.

  Ancak makina fiyatına ve bakımına 2 milyon bulan bir şirketin müşteri kaçırma şansının olmadığını düşünüyorum. Aylık en azından 50.000 TL gibi bir fiyat ayrılmasını gerektiğini düşünüyorum. Ne yazık ki milyonlar ile oynayan şirketler reklam işini 200-500 TL ile çözüp yine milyon kazanmaya çalışıyorlar.

  Ünlü bir iş adamının sözüne bakacak olursak, şöyle der; 100 bin TL param olsa 90 binini reklama veririm.

  Vermiş olduğum örnek biraz uzun oldu. Ancak konuyu daha iyi anlamanız için elimden geleni yaptım. Bu yüzden iyi bir reklam ajansı ile google reklam verme yoluna gidin.

  okumaya devam et: https://sondakikahaber.online/en-iyi-google-reklam-ajanslari-google-reklam-sirketleri

  https://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/show_user.php?userid=1940337